Z Regą na remis

W minioną sobotę została rozegrana czternasta kolejka spotkań w czwartej lidze zachodniopomorskiej. Drużyna GKSu przed własną publicznością podejmowała Intermarche-Rega Trzebiatów. Spotkanie było rozgrywane z bardzo trudnych warunkach atmosferycznych – wiał bardzo silny wiatr, padał deszcz, a do tego grę utrudniał nie najlepszy stan murawy. Przez większą część spotkania gra toczyła się w środkowej strefie boiska, a jak już którejś drużynie udało się dojść pod pole karne rywala to i tak wejścia te rzadko kiedy kończyły się strzałem. Pomimo takiej gry więcej lepszych sytuacji stwarzali sobie podopieczni Tomasza Chrupałły. W pierwszej odsłonie meczu gospodarze raz trafili w słupek i piłkę z linii pola karnego wybił obrońca, drugi strzał został obroniony. Po jednym ze strzałów piłka znalazła się nawet w siatce Regi, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej i nie uznał gola. Goście też mieli bardzo dobrą okazję do wyjścia na prowadzenie, ale w sytuacji sam na sam piłka po strzale jednego z zawodników przeleciała obok słupka.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ większej zmianie, gra nadal toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, ale okazji do strzelenia gola było jeszcze mniej. Dopiero w ostatnich minutach meczu manowianie osiągnęli optyczną przewagę, która prawie przyniosła gola w doliczonym czasie gry, ale niestety piłka po strzale przeleciała wzdłuż linii bramkowej i ostatecznie została wybita przez piłkarza Regi i ostatecznie drużyny podzieliły się punktami.